Na co zwrócić uwagę kupując lodówkę do zabudowy?

Lodówka do zabudowy to znakomite rozwiązanie, które pozwala zachować jednolitą zabudowę kuchenną i świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Poza estetyką, należy zwracać uwagę także na inne cechy tego typu urządzeń. Jakie? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Jeśli planujesz nową zabudowę kuchni i szukasz odpowiednich sprzętów AGD warto zwrócić uwagę na lodówki do zabudowy. Sprawdzają się zarówno w małych aneksach, jak i większych kuchniach. Lodówki do zabudowy to także urządzenia, które znakomicie wpisują się w projekt aranżacji nowej kuchni, niezależnie od jej stylu czy rozkładu.

Główna przewaga lodówki do zabudowy nad wolnostojącą

Lodówka do zabudowy, podobnie jak inne urządzenia AGD tego typu, to rozwiązanie, które zachwyca swoją estetyką. Lodówka przystosowana do zabudowy znakomicie udaje jeszcze jedną szafkę w kuchni, dzięki czemu możemy uzyskać jednolity efekt zabudowy. To rozwiązanie jest bardzo eleganckie i świetnie sprawdza się w nowoczesnych kuchniach, w których liczy się monochromatyczny wystrój.

Wybierając lodówkę do zabudowy należy zwrócić uwagę na jej pojemność. Nie od dziś wiadomo, że tego typu sprzęty mają stosunkowo mniejszą pojemność niż lodówki wolnostojące. Nie oznacza to jednak, że nie można kupić lodówki do zabudowy o dużej pojemności przystosowanej do potrzeb dużej rodziny. Np. marka Liebherr, niemiecki specjalista w produkcji urządzeń chłodzących, posiada w swojej ofercie wiele modeli lodówek do zabudowy o pojemności od 230 do nawet 380 L (lodówki jednodrzwiowe) i nawet 470 L w przypadku lodówek do zabudowy typu FrenchDoor.

Wybieraj lodówki wyposażone w najlepsze technologie

Kolejną kwestią są zastosowane technologie oraz udogodnienia. Tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę chłodziarko-zamrażarek do zabudowy marki Liebherr http://liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/chlodziarki-do-zabudowy/. Jako jedna z niewielu firm Liebherr wyposażył lodówki do zabudowy w najnowocześniejsze technologie, a jednocześnie zadbał o odpowiednią ilość przestrzeni w komorach lodówki.

Z pewnością w XXI wieku w lodówce nie może zabraknąć systemu NoFrost, który zapobiega konieczności rozmrażania lodówki. Warto także, aby lodówki do zabudowy posiadały specjalne szuflady do przechowywania warzyw i owoców, które posiadając temperaturę zbliżoną do 0°C umożliwiają dłuższe utrzymanie świeżości tego typu produktów.

Technologie zastosowane w lodówkach do zabudowy Liebherr to także między innymi SmartFrost znacznie redukująca oszronienie komory chłodzenia i mrożenia, a także inne rozwiązana zapewniające bezawaryjne użytkowanie urządzeń tego typu na co dzień.

Ważna jest także energooszczędność

W przypadku każdej chłodziarko-zamrażarki istotna jest także wysoka klasa energetyczna, która zapewnia stosunkowo niski pobór prądu. Najlepsze są urządzenia w klasie przynajmniej A +. Jeśli zależy wam na idealnych warunkach do przechowywania jedzenia oraz mrożonek warto poszukać lodówki do zabudowy z oddzielnie regulowanymi obiegami chłodniczymi typu Duo Cooling. Więcej na ten temat poczytasz na http://www.liebherr.aged.com.pl/.

Na co zwrócić uwagę kupując lodówkę do zabudowy?
5 (100%) 1 vote

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *